Nowa odsłona portalu Kolorowe-Obrazki.pl

Nowa strona internetowa – Nowe możliwości

Podobnie jak logo, również nasz portal uzyskał nowy wygląd. Odświeżyliśmy wszystkie elementy wizualne, dostosowując je do najnowszych trendów technologicznych. Strona jest obecnie dopasowana do urządzeń mobilnych, a jej użytkowanie stało się bardzo łatwe i przyjazne również na tablecie i smartfonie. Na tym jednak nie koniec, nie poprzestaliśmy jedynie na sferze wizualnej i technicznej, pojawiło się kilka nowych funkcjonalności oraz odświeżone zostały przy tej okazji wszystkie kolorowanki.

Kolorowe-obrazki.pl - Kolorowanki dla dzieci - Nowa strona www

Co tydzień nowe kolorowanki

Wraz z nową odsłoną, w najbliżych dniach pojawiawiać się będą regularnie nowe kolorowanki. Nasz zbiór ciągle się powiększa o nowe malowanki, a ich tematyka w dużej mierze zależy od naszych odbiorców. Każdy kto chce zgłosić własne sugestie odnośnie tematyki nowych rysowanek, może dokonać tego wysyłając wiadomość wypełniając formularz WYPEŁNIJ FORMULARZ.
Pragniemy aby nasz portal, zawarte w nim kolorowanki oraz ćwiczenia edukacyjne spełniały oczekiwania odbiorców. Chętnie stworzymy nowe kolorowanki lub nawet cały ich dział, aby sprostać oczekiwaniom naszych użytkowników. Wszystko zależy od Was!