Reklama

Emisja reklam

Usługa polega na emisji banerów reklamowych na stronie głównej bądź konkretnych działach, podstronach portalu w określonym czasie. Cena uzależniona jest od wielkości banerów, ich umiejscowienia oraz czasu emisji.

Branding działu

Usługa polega na emisji banerów reklamowych oraz / lub krótkiego artykułu reklamowego w obrębie istniejącego działu z kolorowankami w określonym czasie.

Dział dedykowany

Usługa polega na stworzeniu indywidualnego działu z kolorowankami obrazującymi produkty bądź usługi Klienta. Zarówno dział jak też same kolorowanki dopasowane są do profilu działalności Klienta i posiadać mogą branding działu w postaci własnych banerów reklamowych oraz krótkiego artykułu reklamowego. Kolorowanki umieszczone w dziale dedykowanym również posiadają branding. Stworzone kolorowanki nie stanowią jednak własności Klienta po zakończeniu usługi oraz nie przekazywane są prawa do późniejszego ich wykorzystania.

Komercyjny użytek grafiki na podstawie licencji

Prezentowane kolorowanki (autorskie grafiki) mogą być wykorzystane na podstawie udzielonej licencji określającej ściśle sposób wykorzystania, w tym rodzaj publikacji, czas i miejsce wykorzystania itp. Koszt licencji pojedynczej grafiki/kolorowanki wynosi 500 zł netto. Warunki wykorzystania ustalane są indywidualnie.
 
Koszt stworzenia indywidualnej grafiki/kolorowanki na wyłączny użytek, wraz z przekazaniem praw autorskich wynosi 1.000 zł netto.

Kontakt:
e-mail: info@kolorowe-obrazki.pl
tel. +48 600 288 355